سبد خرید

کسب درآمد در زنجان وب هاست در بخش بازاریابی زنجان وب هاست میتوانید درآمد کسب کنید و کار خودتونو شروع کنید http://zanjanwebhost.ir/cp/affiliates.php
یافتن کالاها و سرویسها
طراحی سایت

طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا دلخواه
میزبانی رایگان برای ماه اول
با نازلترین قیمت
تحويل : در کمترین زمان

طراحی سایت اولین مرحله ورود به تجارت آنلاین است، زمانی بود که داشتن وب سایت تنها یک روش مدرن اطلاع رسانی بود اما با وجود ۳۶ میلیون مصرف کننده اینترنت در ایران دیگر داشتن وب سایت امری ضروری و غیر قابل انکار است. این روز ها بیشتر مشتریان یا کارفرمایان کمتر وارد شرکت های ما می شوند و بیشتر از هر روش دیگری با سایت ما ارتباط می گیرند. پس طراحی وب سایت کار آمد بیشتر از دکور شرکت و عوامل محیطی موجب جذب کارفرما می شود.

در طراحی و ایجاد الگوریتم های پیشرفته بهینه سازی سایت، طراحی سایت تمام داینامیک و پرتال از نرم افزار Lemon به عنوان بهینه سازی وب سایت و سامانه مدیریت وب سایت و پورتال استفاده می نمايد که متشکل از سامانه (ماژول) هایی است که کارفرما با توجه به نیازهای خود در طراحی سایت و بهینه سازی سایت یا پورتال، می تواند از آنها بهره مند گردد
299,000 تومان به صورت یک بار
طراحی قالب سایت / وبلاگ - اختصاصی

طراحی قالب برای تمامی سیستم های مدیریت محتوا
طراحی قالب برای تمامی سرویس های وبلاگدهی

با نازلترین قیمت
تحويل : در کمترین زمان

پشتيباني از كليه قالب هاي طراحي شده بر عهده گروه طراحي زنجان وب هاست مي باشد و چنانچه قالب سفارشي شما در طي مدت 6 ماه از زمان تحويل كار نيازمند تغييراتي جهت رفع ایرادات باشد ما اين كار را رايگان براي شما انجام مي دهيم.

قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد و هزینه انجام سفارشات با توجه به نوع سفارش توسط تیم طراحی مورد بررسی قرار گرفته و به شما اعلام می گردد.
500,000 تومان به صورت یک بار
آموزش کامل طراحی سایت

این پکیج شامل موضوعات زیر میباشد : از مبتدی تا حرفه ای
- آموزش ثبت دامنه برای سایت
- آموزش نصب سیستم مدیریت محتوا
- اموزش نصب قالب بر روی سایت
- آموزش راه اندازی سایت
- و سایز اموزش های دیگر برای راه اندازی یک سایت موفق

---------------------------------------------------------

- آموزش های این مجموعه به صورت ویدئویی بعد حداکثر 10 روز به شما ارائه می شود


400,000 تومان به صورت یک بار

Powered by WHMCompleteSolution